duomenų vientisumas

duomenų vientisumas
duomenų vientisumas statusas T sritis informatika apibrėžtis Perduodamų ir apdorojamų duomenų suderinamumas, tikslumas ir neprieštaringumas. atitikmenys: angl. data integrity ryšiai: dar žiūrėkapsauga

Enciklopedinis kompiuterijos žodynas . . 2008.

Игры ⚽ Поможем решить контрольную работу

Look at other dictionaries:

  • duomenų vientisumas — statusas Aprobuotas sritis informacija, informacinės technologijos ir informacinė visuomenė apibrėžtis Elektroninės informacijos savybė – elektroninė informacija nebuvo atsitiktinai ar neteisėtai pakeista ar sunaikinta. atitikmenys: angl. data… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • data integrity — duomenų vientisumas statusas T sritis informatika apibrėžtis Perduodamų ir apdorojamų duomenų suderinamumas, tikslumas ir neprieštaringumas. atitikmenys: angl. data integrity ryšiai: dar žiūrėk – apsauga …   Enciklopedinis kompiuterijos žodynas

  • data integrity — duomenų vientisumas statusas Aprobuotas sritis informacija, informacinės technologijos ir informacinė visuomenė apibrėžtis Elektroninės informacijos savybė – elektroninė informacija nebuvo atsitiktinai ar neteisėtai pakeista ar sunaikinta.… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

  • standartinė augalų apsaugos produktų veiksmingumo ir (arba) atrankumo bandymų metodika — statusas Aprobuotas sritis augalų apsauga apibrėžtis Dokumentas, kuriame detaliai aprašomas augalų apsaugos produktų veiksmingumo ir (arba) atrankumo bandymų metodas, darbo priemonė ir naudojimasis ja tam, kad būtų užtikrinta bandymų duomenų… …   Lithuanian dictionary (lietuvių žodynas)

Share the article and excerpts

Direct link
Do a right-click on the link above
and select “Copy Link”